از مشاوران رازنامه بپرسيد
اسداله مستوفي
مشاوره مديريت
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور
عباس اسدي
وكيل پايه يك عدليه و مشاورحقوقي در زمينه حقوقي ، جزائي،خانواده،قراردادهاي داخلي وبين المللي ،شركتها
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور
محمدرضا (فرزاد) جهانشاهلو
مديريت امورمالي(حسابداري-بهاي تمام شده-تجزيه وتحليل صورتهاي مالي)
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور
سيد علي شاه صاحبي
وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقي ، جزايي ، تجاري ، ملكي و خانواده
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور
دكتر رسول ياري فرد
آموزش و تحقيقات در حوزه هاي حسابداري و حسابرسي، امور مالياتي، كار و تامين اجتماعي و قوانين تجارت
عبداله لطفي
بيمه (غير از تأمين اجتماعي) - روابط عمومي و بازاريابي
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور
حسين عزيزي نژاد
آموزش و تحقيقات ( در حوزه هاي اقتصاد،حسابداري و مديريت )-مديريت عمومي-بيمه و تامين اجتماعي
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور
سعيد ربيعي مجد
مشاوره ي حقوقي: ثبت شركت ها، ثبت صورتجلسات،اخذ برند اخذ كارت بازرگاني،اخذ رتبه پيمانكاري، اخذ جواز
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور
سيدرضاحسيني
برندينگ،بازاريابي،خلاقيت،فروش
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور
فرشيد سيف
پرتال منابع انساني - نظام جامع منابع انساني - روانشناسي صنعتي و سازماني
مشاهده پروفايل
پرسش از مشاور

فهرست مشاورين
به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
دريافت آخرين اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونيکي خود و يا دوستان خود هميشه از آخرين اطلاعات سايت آگاه شويد.

دريافت آخرين اطلاعات رازنامه

نظر شما چيست
به نظر شما كدام سرمايه گذاري در سال 1392 سودآور خواهد بود؟



[ مشاهده نتايج | نظرسنجي ها ]

آراء: 610 | نظرات: 0

جستجو در پورتال

نتايج جستجو

مشاوره/ با سلام لطفاً در مورد حق اولاد زنان شاغل با نوع قرار داد كار معين طبق قانون ماده 86 تامين اجتماعي پاسخ دهيد
  • پرسش و پاسخ با سلام لطفاً در مورد حق اولاد زنان شاغل با نوع قرار داد كار معين طبق قانون ماده 86 تامين اجتماعي پاسخ دهيد ؟ با سلام قانونا به هر بيمه پرداز بايستي اين حق پرداخت شودوچنانچه زن و شوهري بيمه پرداز باشندو فرزند داشته باشند، به هر دوي آنها حق اولاد تعلق مي گيرد. اگر در چنين شرايطي مرد فوت كند، به همسر فرد و فرزندان وي، مستمري بازماندگان پرداخت مي شود.اما در عمل كارفرمايان با اين انديشه پدر سالاري كه حق اولاد
  • وچنانچه زن و شوهري بيمه پرداز باشندو فرزند داشته باشند، به هر دوي آنها حق اولاد تعلق مي گيرد. اگر در چنين شرايطي مرد فوت كند، به همسر فرد و فرزندان وي، مستمري بازماندگان پرداخت مي شود.اما در عمل كارفرمايان با اين انديشه پدر سالاري كه حق اولاد به مرد تعلق مي گيرد ويك نفر كه مرد است مسول خانواده است.از پزداخت آن طفره مي روند.كه كاري غير قانوني است. 25/5/88
  • طبقه بندي اطلاعات
مشاوره/ با سلام لطفا بگوييد كه آيا به حق اولاد ماليات تعلق ميگيرد؟
  • پرسش و پاسخ با سلام لطفا بگوييد كه آيا به حق اولاد ماليات تعلق ميگيرد؟  ؟ با سلام بله به حق اولاد كارگران مشمول قانون كار ماليات تعلق مي گيرد.
مشاوره/ با سلام در خصوص محاسبه عيدي و پاداش ، 1-مزاياي قانوني كه در محاسبه منظور ميشود( حق اولاد ، بن و ....) ؟ 2- اگر شركتي براي پرسنل مديريتي خود اضافه پرداختي هايي به صورت ماهيانه داشته مثل حق جذب ، حق ماموريت و.... به اينها چطور عيدي ف پاداش و سنوات تعلق مي گيرد ؟ 3 - اگر عيدي و پاداش بيشتر از 3 برابر حداقل حقوق بشود ماليات آن چند درصد محاسبه مي شود ؟ 4- وايا بيمه به پرداختي هاي آخر سال تعلق ميگيرد ؟
  • پرسش و پاسخ با سلام در خصوص محاسبه عيدي و پاداش ، 1-مزاياي قانوني كه در محاسبه منظور ميشود( حق اولاد ، بن و ....) ؟ 2- اگر شركتي براي پرسنل مديريتي خود اضافه پرداختي هايي به صورت ماهيانه داشته مثل حق جذب ، حق ماموريت و.... به اينها چطور عيدي ف پاداش و سنوات تعلق مي گيرد ؟ 3 - اگر عيدي و پاداش بيشتر از 3 برابر حداقل حقوق بشود ماليات آن چند درصد محاسبه مي شود ؟ 4- وايا بيمه به پرداختي هاي آخر سال تعلق ميگيرد ؟   ؟
  • مراجعه شود. http://raznameh.ir/itm6469/مي-شه-يكي-واضح-تر-توضيح-بده-؟اگر-درآمد-ساليانه-بيشتر-از-مبلغ-مذكور-باشد-چه-بايد-كرد-؟.html 4-معافيت هاي بيمه اي(نظير حق سنوات وبازخريد مرخصي+پاداش بهره وري+حق اولاد+سفر وماموريت و....) مي باشدوبه ساير موارد تعلق مي گيرد.ضمنا از سرچ سايت نيز براي جلوگيري از تكرار سوال استفاده شود.
مشاوره/ باسلام - در سايت سوالات فراواني در خصوص پرداخت حق اولاد بالاي 18 سال شده بود كه مطالعه كردم ولي پاسخ مناسب و صحيح براي سئوالات خود پيدا نكردم لطفا در خصوص دو مورد ذيل راهنمايي فرماييد : 1 - طبق ماده 86 تامين اجتماعي شرط پرداخت حق اولاد براي فرزند ذكور و اناث (هردو) بالاي سن 18 سال منحصراً تحصيل ذكر شده است راهنمايي فرماييد آيا ازدواج چه براي دختر و چه براي پسر باعث قطع حق اولاد مي گردد چون در قانون ذكر نشده است همچنين كلمه منحصرا كه در اين قانون آمده به چه منظور است و آيا در بخش هاي دولتي و غير دولتي قوانين تامين اجتماعي در خصوص حق اولاد متفاوت است يا خير. 2 - آيا با تصويب قانون اصلاح جمعيت و تنظيم خانواده شرط حداكثر تا دو فرزند براي پرداخت حق اولاد حذف شده است يا خير؟ ضمنا خواهشمندم پاسخ هاي خود را با اشاره به ماده هاي قانوني و يا بخشنامه هاي مرتبط ارائه فرماييد تا بتوان كافرماي خود را متقاعد نمايم. ممنون از راهنمايي شما
  • پرسش و پاسخ باسلام - در سايت سوالات فراواني در خصوص پرداخت حق اولاد بالاي 18 سال شده بود كه مطالعه كردم ولي پاسخ مناسب و صحيح براي سئوالات خود پيدا نكردم لطفا در خصوص دو مورد ذيل راهنمايي فرماييد : 1 - طبق ماده 86 تامين اجتماعي شرط پرداخت حق اولاد براي فرزند ذكور و اناث (هردو) بالاي سن 18 سال منحصراً تحصيل ذكر شده است راهنمايي فرماييد آيا ازدواج چه براي دختر و چه براي پسر باعث قطع حق اولاد مي گردد چون در قانون ذكر نشده است همچنين كلمه منحصرا كه در اين قانون آم
  • وني و يا بخشنامه هاي مرتبط ارائه فرماييد تا بتوان كافرماي خود را متقاعد نمايم. ممنون از راهنمايي شما  ؟ جواب1:  طبق ماده 86 قانون تأمين اجتماعي كمك عائله مندي  تا پايان زمان تحصيل تعلق مي گيرد و در بخض دولتي و غير دولتي يكسال است. در مورد پسر بعد از 18 سال اگر در حال تحصيل نباشد قطع مي شود و در مورد دختر زماني كه ازدواج كند قطع مي شود جواب2: خير طبق همين ماده تا 2 اولاد ضمن داشتن 720 روز سابقه تعلق مي گيرد  
مشاوره/ با سلام با توجه به كدام ماده قانون ماليات به حق اولاد كارگران مشمول قانون كار ماليات تعلق مي گيرد؟
  • پرسش و پاسخ با سلام با توجه به كدام ماده قانون ماليات به حق اولاد كارگران مشمول قانون كار ماليات تعلق مي گيرد؟  ؟ با سلام در قانون موارد معافيت به صراحت ذكر مي شود.اگر در قانون مواردي به صراحت جزو موارد معاف ذكر نشود يعني ماليات دارد.بنابراين وقتي شما به معافيت هاي بخش حقوق مالياتهاي مستقيم مراجعه مي كنيد چيزي به عنوان معافيت حق اولاد ذكر نشده است بنابرابن نتيجه اين مي شود كه ماليات دارد.اما در خصوص دولتي ها
  • معاف ذكر نشود يعني ماليات دارد.بنابراين وقتي شما به معافيت هاي بخش حقوق مالياتهاي مستقيم مراجعه مي كنيد چيزي به عنوان معافيت حق اولاد ذكر نشده است بنابرابن نتيجه اين مي شود كه ماليات دارد.اما در خصوص دولتي ها بخشنامه اي وجود دارد كه عائله مندي(نه حق اولاد) معاف از ماليات است.
مشاوره/ با سلام خواستم بدونم ايا به كسي حق اولاد تعلق ميگيره كه حداقل 2 سال سابقه بيمه داشته باشه يا با كمتر از 2 سال سابقه بيمه حق اولاد تعلق ميگيره؟ با تشكر
با سلام خواستم بدونم ايا به كسي حق اولاد تعلق ميگيره كه حداقل 2 سال سابقه بيمه داشته باشه يا با كمتر از 2 سال سابقه بيمه حق اولاد تعلق ميگيره؟ با تشكر
  • پرسش و پاسخ با سلام خواستم بدونم ايا به كسي حق اولاد تعلق ميگيره كه حداقل 2 سال سابقه بيمه داشته باشه يا با كمتر از 2 سال سابقه بيمه حق اولاد تعلق ميگيره؟ با تشكر  ؟ با سلام طبق مقرارات بايد 720 روز سابقه پرداخت بيمه داشته باشد
مشاوره/ با سلام من مايل هستم از شما سئوال كنم كه حق همسر براي بازنشستگان سازمان تامين اجتماعي چه شرايطي دارد و متن مصوبه آن را برايم بنويسيد و آيا ذكر شده است اكر شوهر بازنشسته و زنش هم بازنشسته شود حق همسرش قطع ميشود يا خير من خيلي خوشحال شدم در گوگل امروز سايت شما را اتفاقي پيدا كردم
  • اكر شوهر بازنشسته و زنش هم بازنشسته شود حق همسرش قطع ميشود يا خير من خيلي خوشحال شدم در گوگل امروز سايت شما را اتفاقي پيدا كردم  ؟ با سلام در قانون تامين اجتماعي حق همسر(حق عائله مندي )نداريم بلكه حق اولاد داريم وبه اولاد تعلق مي گيرد.
مشاوره/ با سلام آيا حق اولاد به خانمهاي شاغل كه سرپرست خانوار نيستند هم تعلق مي گيرد يا نه؟
مشاوره/ سلام و آرزوي ايام خوب و خوش براي جنابعالي و همكاران سوال1: به چه مواردي در ليست حقوق شركتي كه تحت بيمه تامين اجتماعي قرار دارد حق بيمه تعلق ميگيرد. اضافه كار؟ ماموريت؟ حق اولاد؟ بن؟ حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي بيمه به آنها تعلق نميگيرد؟ سوال 2 : به چه مواردي در ليست حقوق ، ماليات حقوق تعلق ميگيرد. اضافه كار؟ ماموريت؟ حق اولاد؟ بن؟ حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي ماليات به آنها تعلق نميگيرد؟
سلام و آرزوي ايام خوب و خوش براي جنابعالي و همكاران سوال1: به چه مواردي در ليست حقوق شركتي كه تحت بيمه تامين اجتماعي قرار دارد حق بيمه تعلق ميگيرد. اضافه كار؟ ماموريت؟ حق اولاد؟ بن؟ حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي بيمه به آنها تعلق نميگيرد؟ سوال 2 : به چه مواردي در ليست حقوق ، ماليات حقوق تعلق ميگيرد. اضافه كار؟ ماموريت؟ حق اولاد؟ بن؟ حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي ماليات به آنها تعلق نميگيرد؟
  • پرسش و پاسخ سلام و آرزوي ايام خوب و خوش براي جنابعالي و همكاران سوال1: به چه مواردي در ليست حقوق شركتي كه تحت بيمه تامين اجتماعي قرار دارد حق بيمه تعلق ميگيرد. اضافه كار؟ ماموريت؟ حق اولاد؟ بن؟ حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي بيمه به آنها تعلق نميگيرد؟ سوال 2 : به چه مواردي در ليست حقوق ، ماليات حقوق تعلق ميگيرد. اضافه كار؟ ماموريت؟ حق اولاد؟ بن؟ حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي ماليات به آنها تعلق نميگيرد؟  ؟
  • حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي ماليات به آنها تعلق نميگيرد؟  ؟ باسلامي گرم وصميمانه باستحضارعالي ميرسانم كه وجوهي كه مشمول كسر حق بيمه نيست عبارتند از بازخريد ايام مرخصي - كمك هزينه اولاد - هزينه سفر وفوق العاده ماموريت - عيدي وپاداش نهضت سواداموزي - حق شيرو افزايش توليد - خسارت اخراج ومزاياي پايان كار - حق همسر ........ كسورات مشمول كسرماليات مزدمبنا - اضافه كاري - حق اولاد - حق مسكن وحق بن ..... وجوه مشمول كسر حق بيمه حقوق - ف
مشاوره/ با سلام آيا به كارمند ساعتي (به عنوان بازارياب )حق مسكن و خواربار تعلق مي گيرد؟ چه آيتم هائي به وي تعلق مي گيرد؟
با سلام آيا به كارمند ساعتي (به عنوان بازارياب )حق مسكن و خواربار تعلق مي گيرد؟ چه آيتم هائي به وي تعلق مي گيرد؟
  • پرسش و پاسخ با سلام آيا به كارمند ساعتي (به عنوان بازارياب )حق مسكن و خواربار تعلق مي گيرد؟ چه آيتم هائي به وي تعلق مي گيرد؟  ؟ سلام دوست عزيز تعلق ميگيرد .



با سلام لطفا بگوييد كه آيا به حق اولاد ماليات تعلق ميگيرد؟, باسلام - در سايت سوالات فراواني در خصوص پرداخت حق اولاد بالاي 18 سال شده بود كه مطالعه كردم ولي پاسخ مناسب و صحيح براي سئوالات خود پيدا نكردم لطفا در خصوص دو مورد ذيل راهنمايي فرماييد : 1 - طبق ماده 86 تامين اجتماعي شرط پرداخت حق اولاد براي فرزند ذكور و اناث (هردو) بالاي سن 18 سال منحصراً تحصيل ذكر شده است راهنمايي فرماييد آيا ازدواج چه براي دختر و چه براي پسر باعث قطع حق اول, با سلام با توجه به كدام ماده قانون ماليات به حق اولاد كارگران مشمول قانون كار ماليات تعلق مي گيرد؟, با سلام خواستم بدونم ايا به كسي حق اولاد تعلق ميگيره كه حداقل 2 سال سابقه بيمه داشته باشه يا با كمتر از 2 سال سابقه بيمه حق اولاد تعلق ميگيره؟ با تشكر, با سلام من مايل هستم از شما سئوال كنم كه حق همسر براي بازنشستگان سازمان تامين اجتماعي چه شرايطي دارد و متن مصوبه آن را برايم بنويسيد و آيا ذكر شده است اكر شوهر بازنشسته و زنش هم بازنشسته شود حق همسرش قطع ميشود يا خير من خيلي خوشحال شدم در گوگل امروز سايت شما را اتفاقي پيدا كردم, با سلام آيا حق اولاد به خانمهاي شاغل كه سرپرست خانوار نيستند هم تعلق مي گيرد يا نه؟, سلام و آرزوي ايام خوب و خوش براي جنابعالي و همكاران سوال1: به چه مواردي در ليست حقوق شركتي كه تحت بيمه تامين اجتماعي قرار دارد حق بيمه تعلق ميگيرد. اضافه كار؟ ماموريت؟ حق اولاد؟ بن؟ حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي بيمه به آنها تعلق نميگيرد؟ سوال 2 : به چه مواردي در ليست حقوق ، ماليات حقوق تعلق ميگيرد. اضافه كار؟ ماموريت؟ حق اولاد؟ بن؟ حق مسكن؟ كارانه؟ و ... و چه مواردي م, با سلام آيا به كارمند ساعتي (به عنوان بازارياب )حق مسكن و خواربار تعلق مي گيرد؟ چه آيتم هائي به وي تعلق مي گيرد؟


برگزيده رازنامه
تازه هاي رازنامه
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني